Shijoni qëndrimin si në shtëpinë tuaj

Qëndroni në mk | hotel

Secili mk | hotel ka karkterin e tij unik që pasqyron qytetin vibrant prej të cilit rrethohet. Për ne është e rëndësishme të përcjellim tek mysafirët tanë frymën autentike të qytetit. Përveç kësaj, ju gjithmonë mund të mbështeteni tek cilësia e lartë që karakterizon mk | hotel: vendndodhja e zgjedhur, shërbimi modern dhe çmimet e volitshme. Kështu ne sigurohemi që çdo qëndrim i juaji tek ne në një udhëtim biznesi ose për pushime, të jetë një eksperiencë e kënaqshme. 

Our mk|hotels are closed over christmas and new year as follows:

 • mk | hotel stuttgart 22.12.2020 until finally 06.01.2021 | +49 8723 97871-1700
 • mk | hotel rüsselsheim 22.12.2020 until finally 06.01.2021 | +49 6142 961240
 • mk | hotel berlin 22.12.2020 until finally 06.01.2021 | +49 8723 97871-1900
 • mk | hotel frankfurt 22.12.2020 until finally 06.01.2021 | +49 8723 97871-1600
 • mk | hotel remscheid 22.12.2020 until finally 03.01.2021 | +49 2191 5646953
 • mk | hotel eschborn 18.12.2020 until finally 09.01.2021 | +49 8723 97871-1800
 • mk | hotel münchen max-weber-platz 18.12.2020 until finally 08.01.2021 | +49 8723 97871-1502
 • mk | hotel münchen city 18.12.2020 until finally 07.01.2021 | +49 89 890584820
 • mk | hotel london 22.12.2020 until finally 06.01.2021 | +44 2082466250
 • Schlossparkhotel Mariakirchen 18.12.2020 until finally 09.01.2021

You can reach the hotels directly (out of the closing time) at the listed phone numbers

Our reservation center is not occupied the whole time until finally 10.01.21.
All emails will be answered on 21.12.20, 22.12.20, 28.12.20, 29.12.20, 04.01.21, 05.01.21 and from 07.01.21.


If you like to make a reservation please visit our website: www.mkhotels.de.

 

We wish you a Merry Christmas and a Happy New Year 2021!

Your mk|hotels team

Qëndroni në mk | apartments

Plazhet,kultura dhe peisazhet fantastike- sektori ynë i ri në mk | apartments ne dëshirojmë t’ju paraqesim destinacione unike pushimesh. Sigurisht, standartet e mk | hotels aplikohen edhe këtu: vendodhja e persosur me kushtet tërhëqëse, për të bër pushimet tuaja pushime të paharruara. 

Prenoto dhomën tënde

Kontakto për prenotim dhe rezervim

mk | hotels zyra qendrore

Obere Hofmark 3
94424 Arnstorf
Germany
Phone: +49 8723 97871-2200
Fax: +49 8723 97871-2220
E-Mail: reservations[at]mkhotels.de

Përfitime të tjera

 • Fundjavë Speciale

  Schlossparkhotel Mariakirchen

  • 2 net në dhomë të rehatshme dopio  
  • Hyrje në sauna , sauna finlandeze, solarium, dhe banjo turke
  • Përdorim i palestrës
  • Checkout i vonë deri në 1800
  • Një shishe Prosecco në dhomën tuaj
  • Dhe shumë të tjera


  » hyrë tek oferta

  Duke filluar nga € 94.50 për person
 • Udhëtim i shkurtër për adhuruesit e birrës

  mk | hotel remscheid

  • 1 natë në dhomë të rehatshme dopio
  • Vakt me 3 pjata shoqëruar me birrën përkatëse
  • Degustim i birrave tona
  • Turne në fabrikën e birrës
  • Diploma e njohësit të birrës
  • Dhe shumë të tjera


   » hyrë tek oferta

   Duke filluar nga € 99.50 për person

  mk | hotels

  Ne jemi një hotel i ri me një qasje moderne shërbimi, i sjellë pranë jush nga një staf i përkushtuar. Idenë tonë për mk | hotel ja dedikojmë bizneseve në punë të familjes Lindner në Arnstorf dhe aktiviteteve të ndërtimit. Ishte qëllimi ynë që të ofronim dhoma me cilësi të lartë në pika qëndrore ku punonjësit tanë udhëtonin për biznes. Jemi të lumtur që ky plan është pritur si në një ofertë tërheqëse nga mysafirët tanë nga e gjithë bota.

  Për informacion, emri ynë mk vjen nga Mariakirchen. Këtu, në ambientet e kështjellës Schloss Mariakirchen në Bavarinë e poshtme, është vendi ku ne kemi hapur hotelin tonë të parë, Schlossparkhotel, dhe Schlossbräu, fabrika jonë e parë e birrës.

  Karriera

  Ne jemi një hotel i ri me një qasje moderne shërbimi, i sjellë pranë jush nga një staf i përkushtuar. Për këtë ne jemi gjithmonë në kërkim të njerëzve të motivuar, të gatshëm për tu angazhuar dhe që dijnë të punojnë në grup. Ejani dhe bashkohuni me ekipin tonë! Filloni karrierën tuaj në ...