Frankfurt
Frankfurt

Ne e duam Frankfurtin sepse...

Ne e duam Frankfurti sepse është një qytet kozmopolitan dhe ofron një gamë të gjerë aktivitetesh per të bërë gjatë ditës apo natës. Në Frankfurt ju mund të shijoni restorantet me gatime ndërkombëtare, të vizitoni muzetë ose të shkoni në një nga koncertet dhe operat e shumta. Nëse ju pëlqen të bëni pazar, do të gjeni gjithçka që dëshironi në 'Zeil' ose Qendrën Main-Taunus.Tifozëve me siguri do t'u pëlqejë më shumë Arena Commerzbank ose pista e patinazhit në akull. Nëse po kërkoni pushim dhe relaks, rajoni Taunus rreth Frankfurtit ofron shumë shtigje për ngjitje në mal dhe xhiro me bicikletë. Bregu kryesor gjithashtu ofron shumë pika të gjelbëra dhe shumë bare të hapura për të kaluar kohën. Lumi Main, nga ana tjetër, ju jep mundësinë për të lundruar nga anija horizontin e 'Mainhattan'.

Personi juaj i kontaktit lokal:

Nizar dhe Monique Ghandour

  • 46 dhoma

  • Për rezervime kontaktoni:: +49 8723/97871-2200, E-Mail: reservations[at]mkhotels.de

  • Recepsioni qëndron i hapur deri në orën 2100, më pas regjistrimi bëhet nëpërmjet terminalit tonë online