Schlossparkhotel Mariakirchen - Hotel - Oferta
Oferta

Paketa speciale

 • Fundjave Speciale

  starting from duke filluar nga € 58.00 për person per person


  Fundjave Speciale
  services
  • Qendrim gjatë natës në dhomë të rehatshme
   (min. 1 & max 4 nete)
  • Mëngjesë i pasur – buffet
  • Wi-Fi falas
  • Sky TV falas
  • Robdishan në dhomë
  • Zonë për Sauna, sauna Filandeze, sanarium
  • Banjo me avull, banjo për këmbët dhe zonë relaksi
  • Dhome për fitness
  • Check out në orarët e vona nëse është i disponueshëm
  • Një shishe prosecco në dhomë

  Shijoni pushimet tuaja të ëndrrave në Schlossparkhotel Mariakirchen me 4 * shoqwruar me peizazhin piktoresk kodrinor të luginës Kollbach, Rott dhe Isar. Schlossparkhotel Mariakirchen është një simbiozë e mrekullueshme e një kështjelle historike dhe një hoteli modern. Gjatë qëndrimit tuaj, pwrparwsi ka rehatia dhe relaksi i pastër në Bavarinë e bukur të Ulët. Përjetoni momente relaksuese në zonën e banjës së hotelit me sauna finlandeze, sanarium dhe banjë me avull. Përveç kësaj, hoteli ka fabrikën e birrës së vet, e cila ia vlen të vizitohet.

  Pricesmimet dhe Rezervime
 • Si të bëni sallam!

  starting from duke filluar nga € 129.00 për person per person


  Si të bëni sallam!
  services
  • Qendrim gjatë natës në dhomë të rehatshme
  • Wi-Fi falas
  • Sky TV falas
  • Zonë për Sauna, sauna Filandeze, sanarium
  • Dhome për fitness
  • Mirëpritje me birrë
  • 2.5 orë duke përgatitur sallam
  • Mish, të brendshme, erëza
  • Mund të merrni me vete rreth 1 kg sallam të bërë nga ju vetë
  • Pjesmarrja është e mundshme edhe nësë nuk qendroni në hotel: € 59,00

  Nga mishi i shëndetshëm deri tek sallami i shijëshëm do të përjetoni hapat e rëndësishëm në vetëm disa orë. Në këtë mënyrë, ju mësoni të skuqni sallamin tuaj dhe krijoni suxhukun tuaj personal! Shijoni një pasdite relaksuese me miqtë dhe hiqeni mëndjën duke shijuar gjithçka në oborr. Në fund të këtij kursi ne provojmë shijet në vend – sallamin mund ta merrni me vete për miqtë tuaj 

  Vëmendje: numri i pjesëmarrësve është kufizuar, ju lutemi rezervoni. Kursi fillon me 4 pjesëmarrës.

  Pricesmimet dhe Rezervime
 • Fundjave Relaksuese

  starting from duke filluar nga 192.00 € për person per person


  Fundjave Relaksuese
  services
  • Qendrim gjatë natës në dhomë të rehatshme(min. & max 2 nete)
  • Mëngjesë i pasur – buffet 
  • Shishe Champagne
  • Qendër trajtimesh për person psh. Aromaterapi, gurë të nxehta ose masazh klasik sportive
  • 3 raunde menu ne kështjellën Scholssbaeu
  • Birra jonë e shtëpisë, duke përfshirë një birrë të vogël
  • Check out në orarët e vona nëse është i disponueshëm

  Koha është shpesh shumë pak në jetën e përditshme. Kështu që thjesht dilni nga rutina dhe me vetedijë kaloni kohë me njëri-tjetrin. Ju nuk keni nevojë për një program të plotë dhe spa të mbushuar plotë. Këtu ju vijnë për të pushuar. Larg nga ngutja dhe nxitimi, shijoni disa ditë në Schlossparkhotel me 4 *. Zgjidhni të kaloni natën në muret e vjetra të kështjellësh ose në një nga dhomat tona moderne në ndërtesën kryesore ose në Hofwirt. Përveç vendeve të ndryshme idilike përreth kështjellës dhe parkut të kështjellës, do të gjeni atraksione të vogla në hotel për tu çlodhur dhe për të kaluar një kohe të qetë, qëndroni në librarin e bodrumit, në pistën e bowlling ose për një duel kicker box. Për relak, zona e saunës ofron tre sauna të ndryshme, relaks, fitness, solarium dhe masazh. Në mbrëmje, uleni të gjithë të qetë në Schlossbräu dhe shijoni një gotë birre të bërë vëtë në shtëpi, një gotë verë dhe ushqim të mirë. Mishi ynë vjen nga ferma jonë organike, vetëm disa milje larg, me kullota gjatë gjithë vitit, therje dhe përpunim në vend. Produktë cilësorë që njëherë shijohen.

  Pricesmimet dhe Rezervime