Schlossparkhotel Mariakirchen - Rreth nesh - Mariakirchen
Mariakirchen

Fshati ynë

Mijëra çifte të lumtur martohen në Bavari vit pas viti. Në fillim të planifikimit të dasmës, shumë njerëz përballen me pyetjen e vështirë se ku duhet të zhvillohet dasma. Dhe këtu Mariakirchen hyn në lojë. "Këshilla e fshehtë" por jo aq fshehtë ofron gjithçka për të kaluar ditën më të bukur të jetës tuaj. Një kishë barok, ambienti perfekt për një ceremoni festive dhe kështjella romantike ku dasma realizohet si në ëndërr. Vetëm një orë me makinë nga aeroporti i Mynihut, si edhe e thjeshtë për t'u arritur nga kryeqyteti dhe ofron jo vetëm ambient rurale, por edhe çmime fantastike.

Zbulo

Duke klikuar mbi buton ju largoheni nga faqja jonë e website.